Makijaż

Makijaż dzienny  60-100zł
Makijaż okazjonalny (wieczorowy)  120-150zł
Makijaż ślubny (razem z próbnym)  200-250zł
* ceny uzależnione od zużycia produktu(kępki rzęs, cyrkonie)

Makijaż dla wielu kobiet to druga skóra. Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione usta to efekt do którego dążymy. Jednak wiele pań nie potrafi się malować i zamiast zamierzonego rezultatu otrzymują efekt maski. Wykonanie makijażu to sztuka, dlatego proponujemy oddać się w ręce specjalisty.
Każdy makijaż wykonany przez naszą wizażystkę Sabinę Lech jest indywidualnie dopasowany do typu urody, charakteru i wymagań klientki. Pracujemy wyłącznie na ekskluzywnych produktach najwyższej jakości, dzięki temu makijaż jest wyjątkowo trwały i bardzo efektowny!
W naszym salonie proponujemy kompleksową opiekę stylistyczną- pracujemy ze stylistami fryzur , paznokci oraz kosmetologami.

Makijaż dzienny
Makijaż dzienny ma za zadanie podkreślić nasze naturalne piękno. Powinien być delikatny i stonowany, nie powinien przyciągać uwagi.
Makijaż okazjonalny(wieczorowy)
Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego. Wieczór to czas, w którym śmiało można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji. Powinno to znaleźć odzwierciedlenie w makijażu. Należy przy tym pamiętać, że koncepcja makijażu wieczorowego musi odpowiadać nie tylko światłu tej pory dnia ale także okazji, dla której został zaprojektowany.
Tak jak przy każdym rodzaju makijażu tak i w wieczorowej jego wersji powinniśmy skupić się na uwydatnieniu naszych zalet!

Makijaż ślubny
Dobrze wykonany makijaż ślubny stanowi połączenie cech różnych rodzajów makijażu. Po pierwsze makijażu dziennego, który jest stosunkowo dyskretny i dostosowany do światła słonecznego. Po drugie wieczorowego, wyróżniającego się dużą trwałością, by uniknąć ciągłych poprawek. Po trzecie fotograficznego, kryjącego wszelkie ewentualne niedoskonałości i dobrze wyglądającego w świetle sztucznych lamp. I wreszcie wodoodpornego, niewrażliwego na łzy, pot i kontakt z gośćmi. Wszystkie te cechy należy ze sobą połączyć by każda kobieta w tak ważnym dla niej dniu czuła się wyjątkowo!

 

Umów się na wizytę

Zapytaj o aktualne promocje.

508 410 082

Makijaż