Telefon
Otwarte
9:00 - 20:00

Kosmetologia regeneracyjna

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCO – OCZYSZCZAJĄCE

 • MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA 

Mikrodermabrazja jest najpowszechniejszą mechaniczną metodą złuszczania naskórka. Zabieg polega na kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej za pomocą urządzenia wyposażonego w głowicę pokrytą kryształkami diamentu. Efektem zabiegu jest głębokie oczyszczenie skóry, wygładzenie, spłycenie drobnych zmarszczek, redukcja przebarwień. Zabieg pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, bezinwazyjnym i bezbolesnym a efekty są od razu widoczne.

Dla kogo: Zabieg dedykowany jest przede wszystkim skórom problematycznym, tłustym w celu odświeżenia i oczyszczenia skóry oraz przygotowania jej do dalszych zabiegów.
Przeciwskazania: Trądzik różowaty, zmiany naczyniowe, uszkodzenia ciągłości skóry, zmiany zapalne skóry, znamiona, nowotwory skóry, kruche naczynia krwionośne, teleangiektazje, zakażenia wirusowe (opryszczka), zakażenia bakteryjne
Czas trwania: od 50 min do 1h 30min (możliwość łączenia z innymi zabiegami)

 

 

 • MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA  

Mezoterapia bezigłowa Klapp SkinShooter CH3 to połączenie medycyny i kosmetyki które stworzyło nowoczesny intensywny system bezinwazyjnej odnowy skóry. Urządzenie te w bezbolesny sposób i bez użycia skalpela długotrwale odmładza skórę. Sekret działania urządzenia do mezoterapii bezigłowej opiera się na wykorzystaniu zjawiska elektroperacji i najnowszej techniki osmozy. Do zabiegu dostępne jest 6 rodzajów serum z substancjami aktywnymi Clinical Care, które niezależnie od wieku zapobiega tworzeniu się zmarszczek bądź zmniejsza już istniejące, odświeża i pomaga w problemach skórnych. Jest szybką i długotrwałą metodą do uzyskania jednolitego i zdrowego wyglądu twarzy. Indywidualne skomponowane substancje oddziałują na widoczne problemy skóry jak również na ich przyczynę .Jest to doskonała pielęgnacja skierowana na konkretny problem. Koktajle nie posiadają żadnych substancji zapachowych, barwiących, środków konserwujących, alkoholu, parabenów, PEG i olejów mineralnych i co ważne zostały przetestowane dermatologicznie. Najlepsze efekty pielęgnacyjne możemy uzyskać łącząc dane Serum z odpowiednio dobranym kremem pielęgnacyjnym z linii Clinical Care.

Ile zabiegów: Ilość zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb skóry. Można wykonać zabieg jednorazowy wtedy efekt utrzymuje się do 5 tyg, aby móc cieszyć się piękną skórą na wiele miesięcy należy zrobić kilka zabiegów.

Czas trwania: 60 min

Efekty: Poprawa gęstości i elastyczności skóry, zmniejszenie obrzęków twarzy, oczyszczenie skóry, wygładzenie drobnych linii i zmarszczek
Przeciwwskazania: Ciąża, laktacja, choroba nowotworowa, rozrusznik serca, metalowe implanty w okolicy zabiegowej, stany zapalne skóry

 

 

 • PEELING KAWITACYJNY

Zabieg wykorzystywany do bezinwazyjnego i głębokiego oczyszczania skóry, jest alternatywą do tradycyjnego manualnego oczyszczania naskórka. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które pozwalają na usunięcie zrogowaciałych warstw naskórka oraz nadmiaru serum, przy jednoczesnym dotlenieniu i nawilżeniu skóry.

Dla kogo:  Celem zabiegu jest oczyszczenie porów skórnych, odświeżenie każdego rodzaju skóry nawet tej bardzo delikatnej i wrażliwej. Świetnie sprawdza się także w przypadku skóry skóry trądzikowej i przetłuszczającej się, także przy skórze szarej i zmęczonej.
Czas trwania: 45 – 60 min
Przeciwwskazania: Ciąża, okres laktacji, nowotwory, stany zapalne i alergiczne skóry, niewydolność krążenia, rozrusznik serca
Zalety oczyszczania peelingiem kawitacyjnym wiążą się z dobroczynnym wpływem działania fal ultradźwiękowych na naszą skórę. Po peelingu zwiększa się wchłanialność substancji aktywnych, następuje intensywna regeneracja tkanek, zabieg eliminuje drobne zmarszczki , poprawia mikrokrążenia dzięki czemu znikają opuchnięcia i sińce pod oczami. Skóra staje się gładka i promienna.

 

 • OCZYSZCZANIE WODOROWO – KWASOWE AQUAMETIC HYDRA PRIME

Oczyszczanie wodorowe to wieloetapowa procedura odmładzania twarzy z wykorzystaniem dobroczynnego wodoru. Jak sama nazwa wskazuje – oczyszczanie wodorowe ma również działanie oczyszczające, dlatego świetnie sprawdzi się także w przypadku cery tłustej i trądzikowej. Zabieg oczyszczania wodorowego skóry przeznaczony jest dla kobiet oraz mężczyzn w każdym wieku.

Wskazania do zabiegu:

 • skóra odwodniona i sucha,
 • skóra z przebarwieniami,
 • skóra zanieczyszczona,
 • skóra naczyniowa oraz trądzikowa,
 • skóra zmęczona, szara i pozbawiona blasku

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, laktacja,
 • aktywny trądzik,
 • aktywna opryszczka,
 • zaburzenia neurologiczne,
 • nadwrażliwość na działanie prądu,
 • zmiany skórne o nieustalonej etiologii,
 • rany i zadrapania występujące w obszarze zabiegowym,
 • choroby przewlekłe takie jak epilepsja nowotwory cukrzyca,
 • obecność w ciele instrumentów medycznych oraz elektronicznych np. rozrusznik serca, metalowe implanty.

Czas trwania: 60-90 min.

Częstotliwość zabiegów: Zabieg wykonujemy tak często jak jest potrzeba, ale nie częściej niż raz w miesiącu.

Po zabiegu: Skóra jest oczyszczona, rozjaśniona i doskonale nawilżona. Oczyszczanie wodorowe może być wykonywane jako samodzielny zabieg, ale też stanowi doskonałe przygotowanie do innych zabiegów.

W ofercie mamy dwa warianty zabiegu:

 • OCZYSZCZANIE WODOROWE  Basic 

Faza 1: Oczyszczanie przy pomocy wody osmotycznej. Podczas tego etapu  działamy aktywnym wodorem, co  pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, a jednocześnie doskonale oczyszcza skórę.

Faza 2: Aquametiq hydra lotion – wzmacnianie i zwiększanie efektów oczyszczania. Podczas tego etapu działamy  aktywnymi koncentratami zabiegowymi dobranymi do potrzeb skóry.      

Faza 3:  Thermal Jadeit Energy – nałożenie aktywnej maski kremowej. W tym etapie wykorzystujemy  specjalną głowicę z naturalnym kamieniem jadeitu rozgrzanego do 55°C. Energia z kamienia zostaje dostarczona do naskórka i głębszych warstw skóry stymulując kolagen i elastynę do szybszej regeneracji. Energia z głowicy dodatkowo podbija efekt działania maski.

Faza 4: Wykończenie całego zabiegu odpowiednio dobranym kremem.

 • OCZYSZCZANIE WODOROWE De Luxe

Faza 1: oczyszczanie przy pomocy wody osmotycznej. Podczas tego etapu  działamy aktywnym wodorem, co  pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, a jednocześnie doskonale oczyszcza skórę.

Faza 2: Aquametiq hydra lotion – wzmacnianie i zwiększanie efektów oczyszczania. Podczas tego etapu działamy  aktywnymi koncentratami zabiegowymi dobranymi do potrzeb skóry, do wyboru:       

Faza 3: Spray gun – podczas tego etapu rozpylamy na skórę ampułkę DermieBOOST , którą dobieramy w zależności do potrzeb skóry, do wyboru:

Faza 4:  Mikroprądy Hydra Prime (bio leading  lub micro electricity -metodę dobieramy w zależności od potrzeb skóry). Wykorzystywane na tym etapie ultra mikro prądy jonowe pozwalają na wprowadzenie aktywnych składników ampułek, oraz masek DermieBoost  do głębokich warstw skóry, dzięki czemu wchłanianie  składników odżywczych przez skórę jest dokładniejsze i głębsze. Jednocześnie zastosowane mikroprądy stymulują szybszą produkcję kolagenu i elastyny.

Faza 5: Ice Crio – uwalnianie jonów i schładzanie obszaru zabiegowego od  -1 do -3°C. Głowica do tego etapu wzbogacona jest  o niebieskie światło led, które ma właściwości  przeciwbakteryjne.

Faza 6:  Thermal Jadeit Energy – na twarz nakładamy  aktywną maskę kremową lub intensywną maskę biocelulozową. W tym etapie wykorzystujemy  specjalną głowicę z naturalnym kamieniem jadeitu rozgrzanego do 55°C. Energia z kamienia zostaje dostarczona do naskórka i głębszych warstw skóry stymulując kolagen i elastynę do szybszej regeneracji. Energia z głowicy dodatkowo podbija efekt działania maski.

Faza 7: Wykończenie całego zabiegu odpowiednio dobranym kremem.

 

 • OCZYSZCZANIE MANUALNE 

 

 • MASAŻ TWARZY 

 

 • ZABIEG FIRMOWY SHINE (PEELING + MASAŻ + AMPUŁKA KLAPP+ MASKA)  

 

 

 • PRX-T33

PRX-T33® jest peelingiem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I, powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru)

PRX-T33® to nowa metoda nieinwazyjnej biorewitalizacji skóry, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10-cio letnich klinicznych badaniach doświadczalnych. Na rynku medycznym dostępny jest od 2007 roku. Produkt jest w trakcie rejestracji jako produkt leczniczy na trądzik – trwają badania kliniczne. Od 2007 roku zostało wykonanych ponad 100 tys. zabiegów. Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, powodujemy pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i liftingu skóry.

Ze względu na swoje właściwości peeling PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również w lecie, kiedy nie rekomenduje się stosowania tradycyjnych peelingów medycznych.

PRX-T®33 jest zabiegiem przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i mężczyzn,  w każdym wieku, i w każdej porze roku.

 • 5-12 lat blizny (ospa wietrzna, liszajec)
 • 12-25 lat zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)
 • 25-35 lat
  melasma rozstępy
 • 35-45 lat
  biorewitalizacja twarzy
  biorewitaliazcja ciała
  profilaktyka procesu starzenia się skóry
  zwiotczenie skóry biustu
 • >45 lat
  korekcja zwiotczałej skóry
  poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

Wskazania do zabiegu:

 • Starzenie, utrata napięcia skóry twarzy i ciała
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała;
 • Ujędrnienie skóry dekoltu
 • blizny atroficzne zanikowe;
 • rozstępy
 • melasma, hiperpigmentacja skóry
 • defekty skóry powstałe w wyniku fotostarzenia: gruba skóra, żółtawa, pomarszczona, przesuszona, wiotka

Zalety zabiegu:

 • Możliwość stosowania peelingu przez cały rok, również latem, nie jest fotouczulający
 • Nieinwazyjność;  zabieg jest przyjemny dla pacjenta, nie wywołuje bólu ani pieczenia
 • Brak okresu rekonwalescencji po zabiegu, możliwość natychmiastowego powrotu po zabiegu do codziennych czynności,
 • Rewelacyjny efekt liftingu i oczyszczenia skóry bez efektów ubocznych takich jak: łuszczenie, zaczerwienienie, obrzęk,
 • Wszechstronność stosowania w wielu defektach estetycznych
 • Wzmocnienie efektów innych zabiegów medycyny estetycznej, dzięki możliwości zastosowania peelingu przed zabiegami estetycznymi,
 • Osiągniecie widocznych i długotrwałych efektów, po odbyciu serii zabiegów

Procedura zabiegu:

Zabieg peelingiem PRX-T33 to procedura szybka i przyjemna. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zabieg polega na nałożeniu kilku warstw preparatu, jedna po drugiej i intensywnym ich wmasowaniu w skórę ruchami liftingującymi. Ilość warstw jest wynikiem efektu jaki chcemy osiągnąć, zazwyczaj są to 3 warstwy. Po zakończeniu zabiegu, nadmiar peelingu usuwa się za pomocą chusty nasączonej wodą, a na koniec nakłada krem nawilżający.

Czas trwania: 45 minut

Częstotliwość stosowania:

Efekt widoczny jest od razu po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania trwałych rezultatów zaleca się wykonanie serii 5 zabiegów w odstępach tygodniowych. Zabieg przypominający zaleca się wykonywać co pół roku.

Efekty zabiegu:

Zabieg pozwala przywrócić skórze jędrność i elastyczność, dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje zmarszczki i nawilża skórę. Pozwala również pozbyć się przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory. Peeling jest dedykowany osobom posiadającym blizny, w szczególności zanikowe, ponieważ nawadnia on komórki i powoduje wyrównanie linii skóry. W celu osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy łączenie peelingu z innymi zabiegami estetycznymi. Efekt synergii sprawia, że osiągane są dużo lepsze rezultaty, niż w przypadku stosowania procedur osobno.

Przeciwskazania:

 • podrażniona skóra,
 • stany zapalne skóry,
 • opryszczka w fazie aktywnej.
 • uczulenie na którykolwiek ze składników,
 • ciąża i karmienie piersią

 

 • KWASY MEDYCZNE  PEEL MISSION

sTCA

Trzyetapowy zabieg sTCA przeznaczony do powierzchownej, chemicznej eksfoliacji naskórka typu „soft”. Bazuje na pochodnej kwasu trichlorooctowego, która wyróżnia się atutami: pozwala na redukcję niedoskonałości skóry przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa procedury. Pierwszy etap łączy właściwości proteolityczne 40% karbamidu oraz złuszczające kwasu mlekowego, dzięki czemu pobudza do rozluźnienia wiązań międzykomórkowych i skutecznie przygotowuje skórę na kolejne kroki zabiegu. Drugi etap polega na chemicznej eksfoliacji naskórka, dzięki wykorzystaniu właściwości soli sodowej kwasu trichlorooctowego. Ostatni, trzeci etap to maska o unikalnej formule opierającej swoje działanie na synergii pochodnej TCA, kwasów winowego i salicylowego. Komponenty te odpowiadają za efekt wygładzenia skóry, utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia oraz wspomagają proces restrukturyzacji skóry.

 • Architect Peel –  zabieg zwężający pory

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

 Rozszerzone pory nie są problemem jedynie tłustej cery.  Poszerzenie ujść gruczołów łojowych oraz nierównomierna tekstura skóry mogą być efektem ubytku kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry.

Zmiany te pojawiają się wraz z upływem czasu. Dokonują się na skutek grawitacji, deficytów w obrębie rusztowania podskórnego, czy też wahań hormonalnych w okresie menopauzy.

Architect Peel™ to zabieg stymulujący syntezę kolagenu XVIII, dzięki czemu:

 •  zwęża pory,
 •  wygładza teksturę skóry,
 •  redukuje zmarszczki,
 •  ujędrnia i napina skórę

 

 • DEPI Gen

DepiGen to zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Kluczowym składnikiem produktu jest 10% kwas gentyzynowy, będący silnym a zarazem bezpiecznym inhibitorem tyrozynazy. Zapobiega on nadmiernemu gromadzeniu się barwnika w naskórku, skutecznie rozjaśnia zmiany barwnikowe. Jego działanie potęguje heksylrezorcynol – substancja czynna biologicznie o właściwościach wybielających przebarwienia skórne i naskórkowe. Mechanizm działania składnika koncentruje się na zmniejszeniu syntezy melaniny i aktywności tyrozynazy w melanocytach skóry. Ponadto znacząco ogranicza melanogenezę, a także inicjuje złuszczanie powierzchniowych warstw rogowych i zawartych w nich pozostałości pigmentów melaninowych. Zabieg zapewnia skuteczną walkę z już istniejącymi przebarwieniami oraz efektywną ochronę przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym. Skóra jest pełna blasku, przebarwienia są rozjaśnione a cera odzyskuje równomierny koloryt.

 • Kwas Anti-Age

Linia  ANTI AGE produktów przeznaczonych przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry. Głównym składnikiem produktów Anti Age jest kwas glikolowy, którego małe cząsteczki doskonale przenikają w głąb skóry.

 • Kwas Lightening

Linia LIGHTENING bazuje na aktywnej substancji jaką jest kwas mlekowy w różnych stężeniach. Ten rodzaj kwasu bardzo dobrze sprawdza się podczas pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Pomaga rozjaśnić zmiany barwnikowe i wyrównuje koloryt cery.
Preparat Lightening 1 może być używany w gabinecie jako zabieg bankietowy. 15% stężenie kwasu mlekowego wykazuje właściwości nawilżające. Dzięki takiemu działaniu skóra jest miękka, gładka i promienna.

Składnik aktywny linii LIGHTENING wpływa na:

 • rozjaśnianie przebarwień,
 • regenerację skóry z fotouszkodzeniami,
 • spłycenie i wygładzenie zmarszczek,
 • wzmocnienie i nawilżenie skóry,
 • zmniejszenie produkcji sebum,
 • redukcję zmian trądzikowych,
 • spłycenie zmarszczek i blizn.

 

 • Kwas AZA Peel

Dla kogo?
Dla osób mających skórę problematyczną z trądzikiem, skórę atopową, łuszczycę, tej skłonnej do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych.

Działanie:
Wykazuje działanie przeciwbakteryjne zarówno dla bakterii tlenowych jak i beztlenowych, ponadto działa przeciwzapalne powstrzymując wolne rodniki. Przeciwdziała rozkładowi łoju i lipidów na składniki drażniące i nasilające zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu zaskórników poprzez wpływ na proces końcowej keratynizacji mieszków włosowych. Hamując tyrozynazę uniemożliwia powstawanie przebarwień, ponadto blokuje aktywność nadaktywnych melanocytów.

Dużym atutem omawianej substancji jest jej poczwórna aktywność:

 • działanie przeciwzaskórnikowe,
 • działanie przeciwbakteryjne,
 • działanie przeciwzapalne,
 • ma zdolność hamowania tyrozynazy, dzięki czemu ma właściwości wybielające.

 

 • LACTO PEEL

Kwas laktobionowy w odróżnieniu od alfa i beta hydroksykwasów jest polihydroksykwasem. Jest nowej generacji kwasem otrzymywanym z naturalnie występującej laktozy. Posiada wszystkie cechy i właściwości charakterystyczne dla kwasów AHA, ale wykazuje łagodniejsze działanie, nie powodując efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania lub zaczerwienienia skóry (co jest wynikiem budowy alfa i beta hydroksykwasów).

Cechą odróżniającą go od tradycyjnych kwasów jest działanie łagodzące i przeciwzapalne. Podczas aplikacji peelingów LACTO PEEL nie występują typowe dla innych hydroksykwasów objawy takie jak świąd, pieczenie i zaczerwienienie. Dodatkowym atutem są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry.

Dzięki tym właściwościom znajduje on zastosowanie w pielęgnacji następujących rodzajów skór:

 • ze stanami zapalnymi,
 • w AZS,
 • wyprysku kontaktowym,
 • trądziku różowatym,
 • trądziku zwykłym,
 • łojotokowym zapaleniu skóry,
 • skóra z teleangiektazjami,
 • skóra z rumieniem,
 • skóra wrażliwa

Olbrzymią zaletą tych preparatów jest możliwość ich stosowania podczas i po leczeniu retinoidami i sterydami, dzięki czemu zmniejszone zostaną skutki uboczne działania leków. Kwas laktobionowy, dzięki swojej budowie, nie wykazuje działania fototoksycznego, może być więc stosowany przez cały rok. Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry.

 

 • Kwas Vitamin C Peel

To innowacyjna kompozycja dwóch składników: kwasów askorbinowego i laktobionowego.

Dla kogo?
Palacze, kuracja po kąpielach słonecznych, osoby, u których zaobserwowano obecności poszerzonych drobnych naczyń krwionośnych tzw. „pajączki naczyniowe”.

Działanie:
Podstawowa, biologicznie czynna postać witaminy C – kwas askorbinowy. Witamina C stymuluje lepsze ukrwienie skóry, poprzez wspomaganie procesu syntezy kolagenu wpływa na jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę, i wpływa na spłycenie zmarszczek.

W badaniach klinicznych gdzie stosowano 4% kwas laktobionowy przez 6 tygodni udowodniono całkowitą remisję lub znaczną redukcję teleangiektazji i zmniejszenie lub całkowite usunięcie stanu zapalnego skóry.

Dodatkowo:

 • ma unikalną właściwość wiązania i zatrzymywania wody w naskórku,
 • wygładza i zmiękcza naskórek,
 • posiada działanie antyoksydacyjne,
 • reguluje odnowę komórkową,
 • łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry.

 

 

 

 • RETIX C  Intensywna kuracja odmaładzająca i odbudowyjąca skórę z retinolem, witamina C i antyoksydantami.

Zabieg stymuluje odnowę tkankową, usuwa martwy naskórek odświeżając i intensywnie wygładzając skórę. Efekt widoczny po pierwszym zabiegu. Kuracja redukuje niedoskonałości, nawilża, rozjaśnia i rozświetla skórę.Skóra po zabiegu jest jędrna, napięta, wypełniona i rozjaśniona.

 

Wskazania:

 • fotostarzenie
 • melasma
 • wiotka skóra
 • niedoskonalosci
 • rozstepy

 Składniki aktywne:

 • Retinol 4% (silnie odmładza, zagęszcza, nawilża i rozświetla skórę. Forma preparatu zmniejsza ryzyko podrażnień i zapewnia wysoką tolerancję
 • Witamina C 8% (w stabilnej, lewoskrętnej postaci działa silnie antyoksydacyjnie i rozświetlająco)
 • Antyoksydanty 30% (wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania)

Bezpieczne, 4 % stężenie retinolu!

 • Efektywność – 4% retinolu w masce zabiegowej
 • Bezpieczeństwo – pomimo wysokiego stężenia
 • Stabilność – najwyższej jakości proces wytrzymania i pakowania
 • Lepsza tolerancja, mniej podrażnień – dzięki stabilizacji retinolu

Efekty zabiegu:

 • Stymulacja procesu odnowy komórkowej
 • Odbudowa włókien kolagenu i elastyny
 • Wygładzenie skóry, rozjaśnianie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości
 • Poprawa gęstości i napięcia skóry
 • Wzrost poziomu nawilżeni skóry
 • Ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry