Stylizacja, Przedłużanie rzęs Bemowo

STYLIZACJA RZĘS SECRET LASHES

Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Nasz salon SHINE Bemowo oferuje luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonany rzęsami Secret Lashes. Jakość tych produktów jest bardzo wysoka- Secret Lashes to najlepsze rzęsy dostępne na rynku. Doczepiane rzęsy są wodoodporne – można się w nich kąpać i pływać. Nie trzeba ich malować, są dobrze wyprofilowane, przedłużone i zagęszczone. Efekt podkręcenia utrzymuje się permanentnie nawet, gdy rzęsy są wilgotne lub mokre. Rzęsy Secret Lashes to sposób by wyglądać jak gwiazda Hollywood, bez względu na porę dnia. Zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs, gwarantują wygodę i komfort noszenia oraz subtelne i wyrafinowane podkreślenie głębi spojrzenia. Zabieg stylizacji rzęs polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Rzęsy dobierane są indywidualnie by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto dodać, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezpieczny dla oczu i bezbolesny. Można go także wykonywać u osób ze skłonnością do alergii gdyż posiadamy nieuczulające i antyalergiczne kleje do rzęs.

METODY PRZEDŁUŻANIA RZĘS

METODA 1:1

Założenie rzęs metodą 1:1  200 zł
Uzupełnienie rzęs metodą 1:1  120 zł

Przedłużanie metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji do naturalnej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem rzęs o niewystarczającej długości lub słabym podkręceniu. Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs.
Głównymi zaletami metody 1:1, jest:

wygoda –efekt przedłużania utrzymuje się nawet do 5 tygodni, podczas których możesz zrezygnować z malowania rzęs
wyraziste spojrzenie –dzięki przedłużaniu rzęs Twoje oko stanie się optycznie powiększone i nabierze kontrastu
przystępna cena
wzrok zazdrosnych kobiet, podziwiających Twoje urokliwe spojrzenie

METODA OBJĘTOŚCIOWA

Założenie rzęs metodą objętościową  300 zł
Uzupełnienie rzęs metodą objętościową  150 zł

Przedłużanie rzęs metodą objętościową to innowacyjna technika by osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. Efekt zagęszczania uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Metoda ta polega na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Zaletą tej metody jest duża możliwość zagęszczania rzęs przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami. Zabieg przedłużania rzęs sprawi że twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie się powiększą a spojrzenie nabierze uwodzicielskiego blasku niczym u gwiazdy Hollywood!

Umów się na wizytę

Zapytaj o aktualne promocje.

508 410 082

Przedłużanie rzęs Bemowo