Telefon
Otwarte
9:00 - 20:00

Stylizacja rzęs

STYLIZACJA RZĘS 

  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Nasz salon SHINE Bemowo oferuje luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs Jakość naszych produktów jest bardzo wysoka. Doczepiane rzęsy są wodoodporne – można się w nich kąpać i pływać. Nie trzeba ich malować, są dobrze wyprofilowane, przedłużone i zagęszczone. Efekt podkręcenia utrzymuje się permanentnie nawet, gdy rzęsy są wilgotne lub mokre. Rzęsy objętościowe to sposób by wyglądać jak gwiazda Hollywood, bez względu na porę dnia. Zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs, gwarantują wygodę i komfort noszenia oraz subtelne i wyrafinowane podkreślenie głębi spojrzenia. Zabieg stylizacji rzęs polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Rzęsy dobierane są indywidualnie by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto dodać, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezpieczny dla oczu i bezbolesny. Można go także wykonywać u osób ze skłonnością do alergii gdyż posiadamy nieuczulające i antyalergiczne kleje do rzęs.

 

Wykonujemy przedłużanie rzęs metodą objętościowa( od małych do dużych objętości)

 

  •  Lifting i laminacja rzęs Elleebana  

 

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy

Lifting rzęs Elleebana to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają  zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.